Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.

reporterztylovic

Běh rodným krajem Emila Zátopka 2013

76 fotek21.9.2013- zobrazení
Jedenáctý ročník půlmaratonského běhu o délce 22,3 km věnovaného odkazu slavného atleta Emila Zátopka se konal v sobotu dvacátého prvního září. Běžci startovali z jeho rodného města Kopřivnice a běželi přes Veřovické vrchy a pramen říčky Jičínky do Valašského muzea v Rožnově pod Radhoštěm, místa posledního odpočinku našeho nejlepšího olympionika. Letošní vítěz z maďarského Benedek týmu NAGY Tamás traťový rekord nepřekonal. Vlivem deštivého počasí se ani na start nepostavilo tolik závodníků jako minulý ročník. Zato africká běžkyně v barvách maďarského Benedek týmu KIMUTAI Hellen Jepkosgei stanovila nový traťový rekord v kategorii žen 1:25:36,02. Za naše závodníky se nejlépe za muže umístil a páté místo obsadil BAJZA Jakub a za ženy na třetím místě doběhla KAMÍNKOVÁ Petra.